Pogrzeb

Przewóz zwłok

Dzięki wieloletniej tradycji i zespołowi odpowiednio przeszkolonych pracowników możemy zaproponować Państwu szeroką gamę usług związanych z organizacją pogrzebu. Poza przygotowaniem karawanu, czy wydrukiem nekrologów zajmujemy się także transportem zwłok. Obszar naszej działalności to głównie województwo wielkopolskie i lubuskie, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Poznań, Grodzisk Wielkopolski oraz Nowy Tomyśl.

Od samego początku działalności na rynku szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm oraz kompleksowość. Dlatego, świadcząc usługi, staramy się działać w ten sposób, aby odciążyć naszych klientów od większości obowiązków związanych z przygotowaniem pochówku. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przewieźć ciało zmarłej osoby praktycznie z każdego miejsca na terenie Polski.

Transport zwłok i przewóz zmarłych

Do przewozu zwłok wykorzystujemy wyłącznie przystosowane do tego celu specjalistyczne pojazdy, spełniające wszelkie wymogi związane z transportem zmarłych. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które z pełnym zaangażowaniem i należytym szacunkiem podchodzą do każdego powierzonego zadania.

Transport zwłok realizujemy nie tylko na terenie Poznania, Grodziska Wielkopolskiego, czy Nowego Tomyśla, ale na obszarze całej Polski. Mając na uwadze oczekiwania klientów, działamy dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.