Pogrzeb

Ceremonie wyznaniowe

Zakład Pogrzebowy Mementum oferuje rodzinom w żałobie wszelką niezbędną pomoc, której oczekują w tym bolesnym czasie. W tym celu świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe w zakresie organizacji ceremonii żałobnych. Kiedyś ten obowiązek podejmowany był przez Rodzinę Zmarłego, ale obecnie naturalnym jest powierzenie tej troski zakładowi pogrzebowemu. W ten sposób rodzina Zmarłego otrzymuje gwarancję, że każdy szczegół uroczystości zostanie przygotowany w sposób profesjonalny – a Bliscy Zmarłego będą mogli poświęcić swój czas na przeżycie ostatniego pożegnania.

pogrzeby wyznaniowe

Wszystkie obrządki

Wśród pogrzebów, które organizuje dom pogrzebowy Mementum w Grodzisku Wielkopolskim, Poznaniu, Nowym Tomyślu i Wielichowie odnotować można wiele ceremonii wyznaniowych. Odbywają się one w różnych obrządkach, w zależności od religii, którą wyznawała dana osoba za życia.

Powierzając przygotowanie pogrzebów o charakterze wyznaniowym firmie Mementum zyskują Państwo pewność, że ceremonia taka będzie przygotowana nie tylko w sposób godny i piękny, ale przede wszystkim z perfekcyjną zgodnością z księgami liturgicznymi regulującymi tę sprawę w danym obrządku. Pracownicy naszego zakładu, obsługujący uroczystość żałobną, posiadają stosowną wiedzę, jak i doświadczenie, które wykorzystują w praktyce, realizując ceremonie pogrzebowe wyznaniowe.