Opinie

Opinie

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
11 wpisów.
Maria Maćkowiak napisał/a 19 lipca 2023
Bardzo dziekuje za pomoc w tak trudnej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby. Obsługa w Mementum jest na najwyższym poziomie od momentu załatwiania formalności do samego pogrzebu. Wszyscy pracownicy wykazali się profesjonalizmem, taktem i pomocą. A podejście i pomoc Pani Agaty zasługuje na najwyższą ocenę Bardzo dziękuję
Zuza napisał/a 13 kwietnia 2023
Wysoki poziom usług pogrzebowych. Bardzo empatyczna a przy tym w 100% kompetentna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z każdego szczegółu uroczystości. Dziękuję całej firmie i Pani Agacie .
Serdeczne podziękowania. napisał/a 17 maja 2022
Profesjonalna obsługa firmy pogrzebowej Mementum oraz pełna kultura zachowania. Pracownicy wykazali ogromny szacunek i zrozumienie w stosunku do naszej rodziny i gości w tak trudnej sytuacji. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Dziękuję i szczerze polecam ten zakład.
Katarzyna F. napisał/a 8 kwietnia 2022
Polecam firmę pogrzebowę Mementum. Bardzo sprawna obsługa klienta, dobry kontakt i pięknie zorganizowane ostatnie pożegnanie. Mój mąż został pożegnany z największym szacunkiem.
Klaudia napisał/a 7 kwietnia 2022
Zakład pogrzebowy w tym trudnym dla mojej rodziny czasie zajął się wszystkimi formalnościami związanymi ze sprawami urzędowymi czy organizacją mszy świętej. Pracownicy zakładu okazali dużo wsparcia i zrozumienia. Pożegnanie babci zorganizowano w rodzinnej atmosferze zadumy i refleksji z szacunkiem dla zmarłej jak i dla żałobników. Mementum to profesjonalny zakład, który zajął się wszystkim, odciążając rodzine i pozwalając jej skupić się na przeżywaniu żałoby.
Stenka Edyta napisał/a 11 marca 2022
Dziękuję firmie Mementum za piękne pożegnanie mojego ukochanego męża. Jestem pod ogromnym wrażeniem waszego taktu, dyskrecji i podejścia do klienta. Gdyby ktoś znalazł się w tak trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, to mogę polecić zakład pogrzebowy Mementum.
Janina O. napisał/a 25 lutego 2022
Firma Mementum pomogła mi zorganizować uroczystość pogrzebową zgodną z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję za wsłuchanie się w moje potrzeby i zrealizowanie takiego pożegnania, jakiego życzyłby sobie mój ukochany mąż.
Rafał napisał/a 3 lutego 2022
Bardzo dziękuje firmie Mementum za wszystko co zrobiła dla mnie i mojej rodziny po stracie ukochanej Mamy. Jej odejście było dla nas ogromnym ciosem, po którym przeżywaliśmy ciężki czas. Pomocną dłoń wyciągnął do Nas pan Karol wraz z przemiłymi Paniami z biura. Fachowo zajęli się wszystkimi formalnościami tak, byśmy mogli skupić się na przeżywaniu żałoby po Mamie. Wielkie podziękowania również dla Panów obsługujących uroczystość pochówku. Wykonali kawał świetnej roboty, zadbali o najmniejszy szczegół i służyli pomocą, gdy o to poprosiliśmy. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.
Artur z córkami napisał/a 26 stycznia 2022
Bardzo dziękuję firmie Mementum za pożegnanie mojej ukochanej żony Karoliny. Dla mnie, jak i moich córek, jej odejście było dużym szokiem i ciosem. Dziękuję wam za to zaangażowanie i organizację pogrzebu na najwyższym poziomie.
Janina Fidusiewicz napisał/a 4 stycznia 2022
Zakład pogrzebowy Mementum to firma, która ma ogromne doświadczenie w swoim zawodzie. Jestem miło zaskoczona tym, ile otrzymałam wsparcia i pomocy. Bardzo dziękuję, bo bez pracowników nie potrafiłabym sobie z tym sama poradzić.
Krystyna napisał/a 22 grudnia 2021
Chciałabym w tym miejscu polecić zakład pogrzebowy Mementum, który zorganizował uroczystość pogrzebową mojego dziadka Stanisława. Bardzo dziękuję pracownikom za dyskrecję, takt i ogromny szacunek wobec mnie i całej mojej rodziny. Będę polecać wasz zakład.