Pogrzeb

ZORGANIZUJ POGRZEB

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest samodzielnie zorganizować pogrzeb. W chwilach żałoby trudno jest zająć się wypełnianiem formalności i załatwianiem kwestii urzędowych, dlatego w tym niełatwym czasie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Działając na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, zajmując się zarówno organizacją tradycyjnych pogrzebów, jak i z kremacją. Nasze punkty obsługi klienta w sprawie pogrzebu znajdują się w Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Nowym Tomyślu, Wielichowie, ale pomagamy w przygotowywaniu pochówków na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Dzięki wieloletniej tradycji wiemy, jak ważne znaczenie ma profesjonalne wsparcie po stracie bliskiej osoby. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Mementum posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, aby pomóc Państwu nie tylko w organizacji pogrzebu, ale także w załatwieniu kwestii formalnych związanych z pochówkiem.

 

Kompleksowa organizacja pogrzebu

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na tradycyjny pogrzeb, czy z kremacją, możecie liczyć na fachową pomoc ze strony naszej firmy. Wiemy, jak wiele bólu może sprawić organizowanie pochówku, czy załatwianie kwestii urzędowych, dlatego zapewniamy życzliwe wsparcie na każdym etapie przygotowań do ostatniego pożegnania.

W ramach oferowanych usług związanych z tak trudnym zadaniem, jakim jest organizacja pogrzebu, zapewniamy między innymi:

  • przewóz zwłok przy wykorzystaniu specjalistycznego samochodu,
  • pomoc w wyborze trumny lub urny,
  • przygotowanie karawanu pogrzebowego,
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochowaniem osoby zmarłej (zasiłek pogrzebowy, otwarcie i zamknięcie grobu itp.),
  • przygotowanie zwłok do pochówku,
  • nadzór nad przebiegiem ceremonii pogrzebowej.

Usługi pogrzebowe świadczymy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wszystkich tych, którzy pragną godnie pożegnać bliską zmarłą osobę, zachęcamy do odwiedzenia naszych zakładów mieszczących się w Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Nowym Tomyślu, Wielichowie.