Pogrzeb

Zakład Pogrzebowy Rakoniewice

Rakoniewice to niewielkie miasto w województwie wielkopolskim, w którym mieszka ponad 3500 osóbHistoria Rakoniewic zaczyna się w 1252 roku, kiedy to została założona na tym terytorium osada.

Swoją nazwę zawdzięcza osobie komesa wielkopolskiego RakoniaW 1662 roku Rakoniewice uzyskały prawa miejskie a historia tego miasta była ściśle związana z osadnictwem śląskich protestantów.

Herb Rakoniewice

Z racji swojego położenia mieszkańcy związani są mocno z Wolsztynem i Grodziskiem Wielkopolskim. Z tego względu mieszkańcy Rakoniewic mogą liczyć od wielu lat na pomoc zakładu pogrzebowego Mementum w godnym pożegnaniu swoich bliskich.

Nasza firma organizuje pogrzeby wszystkich typów na cmentarzu komunalnym przy ulicy Zamkowej w Rakoniewicach, na cmentarzu parafialnym w Rakoniewicach oraz na wielu okolicznych cmentarzach.

Zadzwoń teraz. Telefon 24h

Usługi Pogrzebowe Rakoniewice

Zakład pogrzebowy Mementum znany jest ze swojego ogromnego profesjonalizmu i dbałości o tak istotne detale w trakcie wykonywania usług. W ofercie zakładu pogrzebowego Mementum znajdują się takie usługi jak przewóz ciała do chłodni, kremacja, przygotowanie ceremonii pogrzebowej zgodnie z ostatnią wolą zmarłego i jego rodziny oraz usługi dodatkowe.

Pogrzeby organizowane są z wykorzystaniem namiotu, windy i eleganckich karawanów. Pracownicy zakładu pogrzebowego do każdego Klienta podchodzą bardzo indywidualnie i dopasowują cenę pogrzebu do możliwości i oczekiwań każdej rodziny. Zakład pogrzebowy Mementum słynie również z własnej produkcji trumien, co pozwala zaproponować niższą cenę pogrzebu niż konkurencyjne zakłady pogrzebowe. Każda ceremonia pogrzebowa przygotowana jest wzorowo, ponieważ pracownicy zakładu wiedzą, że dzięki swojej pracy odnoszą sukces na lokalnym rynku usług pogrzebowych. Na życzenie rodziny zmarłego, zakład oferuje oprawę muzyczną, czy pomaga w wyborze kwiaciarni lub odpowiedniego miejsca na stypę.

Zakład pogrzebowy organizuje całodobowe przewozy zmarłych i całodobową pomoc pod numerem telefonu 501 631 909