Usługi Pogrzebowe Nowy Tomyśl

Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl to miasto położone w województwie wielopolskim – jest niezwykle urokliwym zakątkiem Polski.

Zakład pogrzebowy Mementum ma zaszczyt pomagać mieszkańcom tej miejscowości w godnym pożegnaniu osób zmarłych. W Nowym Tomyślu prowadzimy biuro przy ulicy Poznańskiej 26. Obsługujemy prosektorium szpitalne przynależące do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej imienia doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu. Oferujemy najwyższy standard usług pogrzebowych i kosmetyki pośmiertnej.

 

Herb Nowego Tomyśla

 

Godne pogrzeby w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl to nie tylko miasto urokliwe, ale i miejsce, w którym zawsze dobrze czuli się ludzie przedsiębiorczy. Tak wyjątkowi mieszkańcy zasługują na szacunek. Oferujemy godne ceremonie pogrzebowe z trumną i z urną na które stać każdą z rodzin.

W biurze zakładu usług pogrzebowych doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań tak żeby zagwarantować przebieg pogrzebu i kwotę zgodną z Państwa oczekiwaniem.

Pomagamy w dopełnieniu formalności urzędowych i cmentarnych w Państwa imieniu. W przypadku w którym konieczna jest Państwa obecność jesteśmy zawsze obok stanowiąc oparcie i pomagając w dotarciu na miejsce.

Pozostajemy w gotowości przez całą dobę, realizujemy przewozy zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc do pomieszczeń chłodniczych.

Zadzwoń teraz. Telefon 24h

Usługi Pogrzebowe Nowy Tomyśl

Zakład Pogrzebowy Mementum, który w nowym Tomyślu ma swoją siedzibę przy ul. Poznańskiej 26, i wpisał się na stałe w lokalne realia. Wysoka jakość usług pogrzebowych, które oferuje oraz kompetencje posiadane przez personel firmy Mementum stanowią dla mieszkańców Nowego Tomyśla najlepszą rekomendację. Na miejscu w biurze zakładu znajduje się bogaty wybór trumien, urn, krzyży i dewocjonaliów. Podczas pogrzebu wykorzystywane są namioty, windy, eleganckie karawany i wszystko co świadczy o profesjonalizmie firmy.

Oferta usług pogrzebowych, proponowanych przez Zakład Pogrzebowy Mementum, obejmuje organizację pogrzebów wyznaniowych, świeckich, ekshumacje, kosmetykę i transport zwłok oraz inne kwestie związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem uroczystości żałobnych.

Więcej informacji można uzyskać przez całą dobę pod numerem telefonu 501 631 909