Usługi Pogrzebowe Nowy Tomyśl

Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl – miasto położone w województwie wielopolskim – jest niezwykle urokliwym zakątkiem Polski. Choć należy do najmłodszych miast Wielkopolski, uzyskując prawa miejskie w 1786 roku, pierwsze ślady osadnictwa na tym terenie datuje się jeszcze przed X wiekiem naszej ery.

Ślady historii to m.in. groby skrzynkowe, ale i zabytki młodsze, pochodzące z XVIII wieku, pamiętające początki miasta.

Obsługujemy prosektorium szpitalne w Nowym Tomyślu.

Herb Nowego Tomyśla

Godne pogrzeby w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl to nie tylko jednak miasto urokliwe, ale i miejsce, w którym zawsze dobrze czuli się ludzie przedsiębiorczy. W okolicach bowiem Nowego Tomyśla do dziś znajdują się plantacje chmielu, z którego słynie ta miejscowość. Nie jest to jedyna osobliwość, która przyciąga tu turystów: kolejną jest wiklina. Formy z niej utworzone można spotkać w różnych miejscach miasta – a wśród nich wielki wiklinowy koszyk, który trafił w 2006 roku do Księgi Rekordów Guinnessa.

W Nowym Tomyślu rozwija się także teraz przemysł związany z branżą produkcyjną, spożywczą czy budowlaną, co z kolei zapewnia pracę mieszkańcom, których jest w mieści ok. 15 tysięcy.

Zadzwoń teraz. Telefon 24h

Usługi Pogrzebowe Nowy Tomyśl

Osoby mieszkające w Nowym Tomyślu korzystają nie tylko z uroku mieszkania w tym oryginalnym mieście, ale także z usług, które są niezbędne do codziennego życia.

Zakład Pogrzebowy Mementum, który w nowym Tomyślu ma swoją siedzibę przy ul. Poznańskiej 26, wpisał się na stałe w lokalne realia. Wysoka jakość usług pogrzebowych, które oferuje oraz kompetencje posiadane przez personel firmy Mementum stanowią dla mieszkańców Nowego Tomyśla najlepszą rekomendację.

Oferta usług pogrzebowych, proponowanych przez Zakład Pogrzebowy Mementum, obejmuje organizację pogrzebów oraz inne kwestie związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem uroczystości żałobnych.

Więcej informacji można uzyskać przez całą dobę pod numerem telefonu 501 631 909