Nekrologi dotychczas znane były jako, krótkie informacje o śmierci, zamieszczone w prasie codziennej. Dzisiaj czytelnictwo prasy przenosi się do Internetu. W związku z tym również nekrologi znalazły swoje elektroniczne odpowiedniki. Zakład pogrzebowy Mementum wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego na stronie zostały wdrożone e-Nekrologi.

Jakie możliwości daje e-Nekrolog?

Internetowy nekrolog daje o wiele większe możliwości, niż jego tradycyjny odpowiednik. Za pomocą naszych e-Nekrologów mogą Państwo poinformować nie tylko o zbliżającym się pogrzebie, ale również podać szczegółowy adres miejsca mszy i cmentarza, na którym zaplanowana jest ceremonia ostatniego pożegnania.

Udostępnienie nekrologu

Nekrolog można udostępnić w swoich mediach społecznościowych, aby poinformować dalszych znajomych o zbliżającym się pogrzebie. Taka forma komunikatu jest dużo bardziej skuteczna niż umieszczenie nekrologu w prasie codziennej. Jak zostało wspomniane we wstępie, coraz mniej osób czyta prasę codzienną. Rozwój technologii sprawił, że współcześnie mamy możliwość szybkiej komunikacji, co przekłada się również na e-Nekrologi. Media społecznościowe mają coraz więcej użytkowników. Dzięki temu każda osoba korzystająca z usługi e-Nekrologu może mieć pewność, że o pogrzebie ich bliskiego dowie się większe grono znajomych.

Darmowy e-Nekrolog

E-Nekrologi na naszej stronie oddajemy w Państwa ręce zupełnie bezpłatnie. Wiemy, że poinformowanie bliskich o śmierci, jest sytuacją bardzo stresującą. Głęboko liczymy na to, że wdrożenie e-Nekrologów odciąży Rodziny i pomoże godnie przeżyć żałobę.