Zakład pogrzebowy Mementum od lat pomaga mieszkańcom Poznania, Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego oraz Wielichowa w organizacji godnych ceremonii pogrzebowych. Pracownicy zakładu robią wszystko, aby każda usługa była świadczona na najwyższym poziomie. Aby być jeszcze bliżej swoich klientów i zachować większa transparentność działań nasz zakład pogrzebowy Mementum jest dostępny również w serwisie Facebook.

FB Mementum

Mementum Facebook

Media społecznościowe pozwalają pozostać pracownikom zakładu w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Na stronie regularnie publikowane są informacje dotyczące funkcjonowania zakładu pogrzebowego oraz oferowanych usług pogrzebowych. Ponadto celem strony jest również przybliżenie tematyki pogrzebowej. Na Facebooku pozostaje umieszczonych wiele porad dotyczących formalności pogrzebowych, postępowania w przypadku zgonu bliskiej osoby oraz savoir-vivre.

Celem zaistnienia zakładu pogrzebowego Mementum w mediach społecznościowych jest również chęć pokazania działalności domu pogrzebowego oraz jego pracowników. Na stronie zamieszczane są zdjęcia z wybranych ceremonii, karawany oraz wieńce. Wszystko po to, aby usługi zakładu pogrzebowego były jak najbardziej przejrzyste.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do polubienia i zaobserwowania zakładu pogrzebowego Mementum na FB: https://www.facebook.com/uslugipogrzebowekosicki